ETKNS Konverents
Konverents toimus 27.11.2012. Sotsiaalministeeriumi saalis algusega 10.00
Osalejad:
Jrk nr | Ees- ja perekonnanimi | Ettevõte | Tegevusala |
1 | Irina Putškova | Poliitikauuringute keskus Praxis SA | 1 |
2 | Peka Ringo | Kaitseressursside Amet | Avalikud teenused |
3 | Jaanika Jelistratov | AS Santa Maria; OÜ Saue Production | Tootmine |
4 | Viktor Orr | Tallinna Bussijaam OÜ | Teenindus |
5 | Natalia Andreitsenko | Makron Estonia OÜ | Tootmine |
6 | Peeter Kaal | Trelleborg IP Estonia OÜ | Tootmine |
7 | Diana Karmo | Tamrex Ohutuse OÜ | Tule- ja tööohutus |
8 | Ülle Lobja | Bramham Trade AS | Kaubandus |
9 | Aavo Kubja | Akubja OÜ | Koolitus |
10 | Evelin Org | Ensto Ensk AS | Teenindus |
11 | Tatjana Ganitševa | Lasnamäe Gümnaasium | Haridus ja kultuur |
12 | Tiia Tõnts | Balti Spoon OÜ | Tootmine |
13 | Vello Karma | Maxima Eesti OÜ | Kaubandus |
14 | Marju Peärnberg | ABB | Tootmine |
15 | Liilia Kivinukk | Eesti Kaitsevägi | Avalikud teenused |
16 | Triin Rand | Vopak E.O.S. AS | Transport |
17 | Anna Lošakova | ABB AS | Tootmine |
18 | Merike Vask | Balbiino AS | Kontor ja administratsioon |
19 | Marge Litvinov | Securitas Eesti AS | Teenindus |
20 | Danilla Pärna | Securitas Eesti AS | Teenindus |
21 | Õnnela Paas | ABB AS | Tootmine |
22 | Tõnu Otsa | ABB AS | Teenindus |
23 | Helle Oranen | AS Draka Keila Cables | Tootmine |
24 | Kristel Oha | SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla | Tervishoid ja sotsiaalhoolekanne |
25 | Anu Põldre | Mistra-Autex AS | Tootmine |
26 | Anneli Kukker | Tallinna Linnatranspordi AS | Transport |
27 | Marge Väljari | HTG CTT AS | Teenindus |
28 | Arigio Somelar | Panaviatic AS | Transport |
29 | Mare Kaisel | PVMP-EX OÜ | Tootmine |
30 | Toivo Sillandi | MS Balti Trafo OÜ | Tootmine |
31 | Helgi Žukovitš | AS Põltsamaa Felix | Tootmine |
32 | Viivi Kaal | Kehtna Majandus- ja Tehnoloogiakool | Haridus ja kultuur |
33 | Pille Peetsalu | Sõõrikumeistrid Pärnu OÜ | Teenindus |
34 | Igor Kiiko | SA Pärnu Haigla | Tervishoid ja sotsiaalhoolekanne |
35 | Siiri Lonn | Saare foods OÜ | Tootmine |
36 | Siiri Lonn | Saare Foods OÜ | Tootmine |
37 | Madis Allik | Kuressaare Haigla SA | Tervishoid ja sotsiaalhoolekanne |
38 | Robert Sommer | HTG CTT AS | Teenindus |
39 | Andres Johannson | Ohutu Töö Garant OÜ | Kontor ja administratsioon |
40 | Mati Paju | HTG CTT AS | Teenindus |
41 | Kaili Mägi | Insenerehituse AS | Ehitus |
42 | Aivo Ojangu | Televõrgu AS | Teenindus |
43 | Merike Rattiste | Müügipartner OÜ | Teenindus |
44 | Silvi Tammleht | Kitman Thulema AS | Tootmine |
45 | Sille Vahter | Coca-Cola HBC Eesti AS | Kaubandus, teeninidus |
46 | Maria Roihu | AS Teraskompanjon | Tootmine |
47 | Tatjana Petrova | Maardu Gümnaasium | Haridus ja kultuur |
48 | Tatjana Petrova | Maardu Gümnaasium | Haridus ja kultuur |
49 | Seija Vallimaa | Lunden Food | Tootmine |
50 | Vaiki Peet | AS Baltika | Tootmine |
51 | Oksana Marjunitš | Bayer OÜ | Keemiakontsern |
52 | Saale Kivikangur | Koidulapark Hotell OÜ | Teenindus |
53 | Anu Tölpt | AS Konesko | Tootmine |
54 | Mari-Anne Pender | LinCoil OÜ | Tootmine |
55 | Riho Evendi | Saku Õlletehase AS | Tootmine |
56 | Mari-Liis Ivask | Tallinna Vangla | Avalikud teenused |
57 | Rene Panksep | Panaviatic AS | Transport |
58 | Õie Akk | Sotsiaalkindlustusamet | Ehitus |
59 | Kaie Saar | Eesti Töötervishoid MTÜ | mittetulundus |
60 | Eve Ling | AS VR Track | Ehitus |
61 | Maive Vihtmaa | OÜ Karlskroona | hulgimüük |
62 | Kalev Konno | BLRT Grupp Elme Metall OÜ | Teenindus |
63 | Ivan Krotov | Vopak E.O.S. | Transport |
64 | Katrin Meos | ABB AS | Tootmine |
65 | Mati Listra | BLRT Grupp AS | Tootmine |
66 | Zinaida Demenštein | KÜ Retke tee | Kinnisvara |